wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Nasz Blog
Zamów przez telefon

Nasz Blog

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

W jaki sposób dbać o laptopa?

19-06-2017Wyświetleń: 820
Laptop to urządzenie, które wraz z wydłużającym się okresem użytkowania, staje się nie tylko siedliskiem kurzu, ale i ogromnej ilości zbędnych danych. Aby zwiększyć jego żywotność i wydajność należy co jakiś czas wygospodarować odrobinę czasu na jego czyszczenie. Tylko w ten sposób będziemy mogli cieszyć się bezawaryjnym działaniem komputera. W jaki sposób należycie o niego dbać? O czym należy pamiętać?
Przeczytaj całość

Jak wybrać myszkę do komputera?

17-06-2017Wyświetleń: 817
Mysz to integralna część zestawu komputerowego. Od wielu lat jest ona podstawowym urządzeniem, za pomocą którego, możemy wchodzić w interakcje się z systemem operacyjnym. Na współczesnym rynku znaleźć można wiele jej modeli. Zakup myszki powinien być skrupulatnie przemyślany. Tylko w ten sposób będziemy mieli pewność, że urządzenie będzie idealnie dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Czytaj dalej ›
Przeczytaj całość

Na co zwracać uwagę podczas poszukiwań antywirusa?

13-06-2017Wyświetleń: 796
Na samym początku należy zdać sobie sprawę, że nazwa „oprogramowanie antywirusowe” nie jest do końca precyzyjna, ponieważ może się pod nią kryć wiele różnych zastosowań. Ochrona przed wirusami to często mały odsetek funkcjonalności. Część programów uniemożliwia również kradzież danych, szpiegowanie oraz chroni dostęp do kont bankowych. Często zdarza się również, że dobry program antywirusowy usprawnia pracę przeglądarek internetowych i komputera w ogóle.
Przeczytaj całość

Jak dbać o baterię w notebooku?

30-05-2017Wyświetleń: 808
Podczas codziennego użytkowania laptopa często zapominamy o właściwej eksploatacji baterii. Co prawda nie ma akumulatorów, które będą działały wiecznie, ale dzięki przestrzeganiu kilku prostych zasad możliwe jest skuteczne wydłużenie ich życia. O czym należy pamiętać i czego się wystrzegać?
Przeczytaj całość

Jak wybrać serwis komputerowy?

26-05-2017Wyświetleń: 836
Każde urządzenie, prędzej czy później, ulegnie awarii. Nie inaczej jest również z komputerem. Niezależnie od tego, ile za niego zapłaciliśmy, przyjdzie moment, w którym nasz sprzęt będzie wymagał naprawy. Nie da się tego uniknąć, a jedyne co możemy w takiej sytuacji zrobić, to wybrać doświadczony serwis, który pomoże nam w doprowadzeniu sprzętu do stanu używalności. Jakimi kryteriami kierować się podczas poszukiwań i na co zwrócić szczególną uwagę? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym wpisie.
Przeczytaj całość

Jak wybrać odpowiedni powerbank?

04-05-2017Wyświetleń: 800
Nowoczesne urządzenia mobilne zużywają ogromną ilość energii. Nic więc dziwnego, że po intensywnej eksploatacji konieczne jest ich szybkie doładowanie. Czas, który trzeba na to przeznaczyć, jest różny i zależy głównie od pojemności baterii. O ile ładowanie nie jest problemem, w momencie, w którym jesteśmy w domu, o tyle zaczyna nim być wówczas, gdy z niego wyjdziemy. Na szczęście z pomocą przychodzi powerbank, czyli przenośny bank energii.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
  • 1200x100_plik_otwarty


Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl