wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pogwarancyjny
Zamów przez telefon
  • Commerce
Filtry
Producenci

Pogwarancyjny

Firma WndComp prowadzi pogwarancyjny serwis komputerowy. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu serwisu i konserwacji oraz naprawy laptopów, smartfonów oraz komputerów.
Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Nowoczesny sprzęt, wieloletnie doświadczenie oraz świetna znajomość zagadnień związanych z naprawą komputerów oraz sprzętu elektronicznego umożliwiają nam sprawne przeprowadzenie nawet skomplikowanych napraw.
Jeśli masz problem ze swoim komputerem, zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego serwisu, która mieści się w Warszawie przy ul. Dzielnej 5. Zajmujemy się m.in. naprawą oprogramowania, układów chłodzenia i układów BGA w laptopach, czyszczeniem wnętrza komputera, a także usuwaniem wirusów z komputerów. W naszej siedzibie możesz również dokupić niezbędne akcesoria do komputerów, w tym dyski twarde, baterie i zasilacze do notebooków oraz napędy optyczne.
Przejdź do strony głównej

Zobacz nasze nowościPromocje
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl