wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pogwarancyjny
Zamów przez telefon
  • WD_Black
Filtry
Producenci

UWAGA

Witamy. Szanowni Klienci.
Informujemy, że od dnia 14 marca br. do odwołania w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszej obsługi wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu naszych sklepów oraz w dostępności asortymentu.
 

Odbiory Osobiste:
Preferujemy realizowanie wcześniej uzgodnionych rezerwacji, w danym momencie na terenie sklepu | punktu odbiorów przebywa maksymalnie 3 Klientów, prosimy o zachowanie zalecanego dystansu od pozostałych osób.
 

Wysyłki: Realizujemy na bieżąco.
 

Sklepy: w Soboty - do odwołania NIECZYNNE
 

Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do powyższych zasad. O zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.
 

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości.
Załoga #wndcomp
 

#zostanwdomu

Pogwarancyjny

Firma WndComp prowadzi pogwarancyjny serwis komputerowy. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu serwisu i konserwacji oraz naprawy laptopów, smartfonów oraz komputerów.
Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Nowoczesny sprzęt, wieloletnie doświadczenie oraz świetna znajomość zagadnień związanych z naprawą komputerów oraz sprzętu elektronicznego umożliwiają nam sprawne przeprowadzenie nawet skomplikowanych napraw.
Jeśli masz problem ze swoim komputerem, zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego serwisu, która mieści się w Warszawie przy ul. Dzielnej 5. Zajmujemy się m.in. naprawą oprogramowania, układów chłodzenia i układów BGA w laptopach, czyszczeniem wnętrza komputera, a także usuwaniem wirusów z komputerów. W naszej siedzibie możesz również dokupić niezbędne akcesoria do komputerów, w tym dyski twarde, baterie i zasilacze do notebooków oraz napędy optyczne.
Przejdź do strony głównej

Zobacz nasze nowościNewsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl