wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Sieci Komputerowe2 » Switche3 » Switch TP-LINK TL-SG2424P 24x 4x SFP
Zamów przez telefon
Filtry
Producenci
Switch TP-LINK TL-SG2424P 24x 4x SFP

Switch TP-LINK TL-SG2424P 24x 4x SFP

Dostępność:Dostępny

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier InPost - Przedpłata - 15,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Przesyłka elektroniczna - 0,00 zł
Kurier InPost - Pobranie - 21,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 10,00 zł

Numer katalogowy:T1600G-28PS

Stan magazynowy:1 szt.

Kod EAN:6935364093525

Cena: 1 298,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Part number: T1600G-28PS;
Producent: TP-LINK
Model: T1600G-28PS (TL-SG2424P)
Standardy i protokoły: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Liczba Portów: 24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s; (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX); 4 gigabitowe sloty SFP
Okablowanie sieciowe: 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m); 100BASE-TX/1000Base-T Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższej (do 100m); 1000BASE-X MMF, SMF
Wentylatory: tak 2szt.
Pobór mocy: Maksymalnie(PoE włączone) 264,8W (220V/50Hz); Maksymalnie (PoE wyłączone) 28,2W (220V/50Hz)
Porty PoE+ (RJ45): tak 802.3at/af
Liczba portów PoE+: 24
Maksymalna łączna moc podłączonych urządzeń PoE+: 192W
Przepustowość: 56Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów: 41,7Mp/s
Funkcja Quality of Service: Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p; 8 kolejek priorytetowania; Ustalenie kolejki priorytetów SP, WRR, SP+WRR; Limitowanie transmisji w zależności od portu/przepływu danych IPv6 QoS*; Voice VLAN
Funkcje L2 i L2+ : Routing statyczny; DHCP Relay; IGMP Snooping V1/V2/V3; Agregacja portów - LACP (Do 14 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda); STP/RSTP/MSTP; LLDP, LLDP-MED; Filtrowanie/ochrona BPDU; Ochrona TC/Root; Wykrywanie połączeń loopback; Kontrola przepływu 802.3x
Sieci VLAN: jednoczesna obsługa do 4096 VLAN z 4096 identyfikatorów VLAN ID MAC/Protocol VLAN
Listy kontroli dostępu: Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy; MAC L2~L4; Adres IP, porty TCP/UDP; IPv6 ACL*
Bezpieczeństwo transmisji: AAA; Port Security; DHCP Snooping; IP-MAC-Port Binding; ARP Inspection; 802.1x and Radius Authentication; SSH v1/v2; SSL v3/TLSv1; Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control; Dos Defend
Zasilanie: 100~240VAC, 50/60Hz
Temperatura: Pracy- 0C - 40C (32F - 104F), Składowania - -40C - 70C (-40F - 158F)
Wilgotność: Pracy - 10% - 90%, Składowania - 5% - 90%
Wymiary (S x G x W): 440 * 220 * 44 mm

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Oprogramowanie sklepu shopGold.pl